czwartek 18 kwietnia 2019

Apoloniusza, Bogusławy, Goœcisławy

reklama

Kraksa pijanych na motorowerze

Kraksa pijanych na motorowerze - Źródło: sxc.hu / Filippo Vicarelli
Źródło: sxc.hu / Filippo Vicarelli 

Wjechanie do rowu, potłuczenia, złamanie kości – tak dla dwóch mężczyzn w piątkowe popołudnie zakończyła się przejażdżka jednośladem. Obaj uczestnicy zdarzenia w miejscowości Marulew (gm. Brudzew) byli pijani.

W dniu 17 sierpnia około godz. 19:00 Komenda Powiatowa Policji w Turku została powiadomiona o tym, iż w Marulewie do rowu wpadł pewien motocyklista. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, iż faktycznie z trasy wypadł tam poruszający się motorowerem mieszkaniec Dobrowa (gm. Kościelec). 53-latek nie jechał jednośladem sam, gdyż wiózł także pasażera – 41-letniego mężczyznę. Drugi z uczestników zdarzenia miał sporego pecha, gdyż przejażdżka zakończyła się dla niego złamaniem obojczyka i potłuczeniami.

reklama

Jak się okazało, obaj panowie byli pijani. Badania wykazały, iż kierujący motorowerem prowadził pomimo obecności ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie, z kolei pasażer był w stanie jeszcze większego upojenia - ok. 1,8 promila.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył...

Turek: Miał 1,3 promila. Na Sportowej zakończył jazdę

17-04-2018
Piętno: Położył motocykl na prostej drodze a...

Piętno: Położył motocykl na prostej drodze a sam...

20-06-2017
Przyłapali go w Kolnicy. Miał w sobie promil...

Przyłapali go w Kolnicy. Miał w sobie promil alkoholu

04-10-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama