wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

9°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Wypadek w Laskach

Młody mężczyzna zginął we wtorek w wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Laski. Z nieustalonych dotąd przyczyn, kierowany przez niego pojazd zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Pomimo udzielenia szybkiej pomocy medycznej oraz przeprowadzenia reanimacji, mężczyzny nie udało się odratować.

We wtorek, około godziny 22.40 dyżurny turkowskiej komendy odebrał zgłoszenie dotyczące nieporozumień rodzinnych w miejscowości Laski z prośbą o interwencje policji. Skierowany na miejsce patrol zastał zgłaszającą, która oświadczyła funkcjonariuszom, że między nią, a mężem doszło do nieporozumień rodzinnych. Poinformowała również interweniujących, że kilka minut temu mąż wyszedł z domu i odjechał samochodem toyota rav. Policjanci rozpoczęli poszukiwania, jednak nie natrafili na opisany pojazd.

reklama

Po niedługim czasie dyżurny KPP Turek odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Laski doszło do wypadku drogowego, w którym samochód uderzył w drzewo. Na miejscu okazało się, że była to poszukiwana toyota rav.

Kierującym okazał się zaginiony 36-latek. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że na prostym  odcinku drogi z nieustalonych przyczyn kierowca toyoty zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Uderzenie było tak silnie, że pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. Wszelkie ślady zostały zabezpieczone, a w sprawie zostanie wszczęte postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Źródło: KPP Turek
Fot. PSP Turek

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

Kolejny wypadek i potrącenie w Laskach....

28 czerw.
Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

Zaginął 46-letni turkowianin. Wiesz coś na jego...

14 czerw.
Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

Kolejny wypadek na trasie Turek-Przykona

11-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama