piątek 14 sierpnia 2020

Alfreda, Maksymiliana, Selmy

reklama

Oplem w opla

Oplem w opla
 

Ciągnie swój do swego – taką właśnie niezbyt bystrą "mądrością" można by posłużyć się, mówiąc o drogowym zdarzeniu, do którego doszło w miniony wtorek na ul. Konińskiej. Tam zderzyły się z sobą osoby kierujące dwoma autami marki Opel.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do kolizji w dniu 4 września doszło około godz. 14:00. Na prostym odcinku drogi zderzyły się ze sobą samochody marki Opel – Astra oraz Omega. Na miejsce udały się m.in. dwa zastępy PSP Turek. Strażacy zastali na ul. Konińskiej dwa uszkodzone pojazdy, w których nikt już nie przebywał. Osoby poruszające się wspomnianymi samochodami opuściły je, a poszkodowani trafili pod opiekę lekarzy Pogotowia Ratunkowego.

reklama

Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia na ul. Konińskiej, odłączyli akumulatory, zneutralizowali rozlane płyny i wykonali inne standardowe czynności.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

02-04-2016
Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

21-01-2016
Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

17-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama