czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Wpadka 65-letniego złodzieja

Wpadka 65-letniego złodzieja
 

Dość smutny finał miało dla pewnego – wiekowego już – amatora cudzej własności włamanie, którego to ów delikwent dopuścił się w miejscowości Wrząca w sierpniu tego roku. Pomimo upływu czasu mężczyzna nie umknął sprawiedliwości i ostatecznie trafił do policyjnego aresztu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do splądrowania pomieszczeń gospodarczych i garażowych na jednej z posesji we Wrzącej (gm. Turek) doszło pomiędzy 10 do 20 sierpnia. Nieznany jeszcze wówczas organom ścigania sprawca przywłaszczył sobie materiały budowane oraz elektronarzędzia. Łącznie wartość skradzionego mienia oszacowano na ok. 1500 zł.

reklama

Choć złodziej nie został natychmiastowo wykryty, to praca policjantów przyniosła efekty. W środę funkcjonariusze turkowskiej komendy zatrzymali sprawcę włamania, przy okazji odzyskując także skradzione mienie. 65-latek trafił do aresztu, a za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra...

Wypadek na trasie Wrząca-Piętno. Opel Astra wypadł z...

13 lt.
32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany....

32-latek podejrzany o 5 włamań zatrzymany. Grozi mu...

20-12-2019
Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

Włamywał się do piwnic i kradł co popadło....

31-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama