środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

A4 w golfa, golf w passata

A4 w golfa, golf w passata - Źródło: sxc.hu / Ivan Freaner
Źródło: sxc.hu / Ivan Freaner 

Kierowcy jeżdżący trasą Turek-Przykona znosić muszą niedogodności, wynikające z prac prowadzonych na moście na tejże drodze, ale niestety niektórym osobom utrudnienia w ruchu w sposób szczególny dały się we znaki. W poniedziałek pod Przykoną doszło do kolizji trzech aut osobowych.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia drogowego doszło na kilka minut przed godz. 15:00. O tej porze przed światłami, regulującymi ruch wahadłowy, zatrzymała się kobieta, kierująca autem marki Volkswagen. W pewnym momencie w tył stojącego golfa uderzył samochód marki Audi A4. Siła kolizji sprawiła, że volkswagen przesunął się do przodu i „stuknął” z kolei w tył passata.

reklama

Na szczęście w wyniku zdarzenia drogowego pod Przykoną ucierpiały jedynie pojazdy. Osobom biorącym udział w kolizji nic się nie stało.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Sprawdź poprawność ustawienia świateł w...

Sprawdź poprawność ustawienia świateł w samochodzie

14-12-2016
Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

29-08-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama