sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Zderzenie golfów, 23-latek w szpitalu

Zderzenie golfów, 23-latek w szpitalu
 

We wtorkowe popołudnie w Czachulcu Starym doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych. Pasażer jednego z pojazdów został przewieziony do SP ZOZ w Turku.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do wypadku w dniu 9 października doszło ok. godz. 14.20. Po raz kolejny przyczyną zdarzenia okazało się nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. W tym przypadku na nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego zdecydował się mężczyzna kierujący volkswagenem golfem, doprowadzając do zderzenia na skrzyżowaniu dróg z innym golfem.

reklama

W wyniku wypadku poszkodowanym został pasażer jednego z volkswagenów. 23-letni mężczyzna doznał złamania ręki i trafił do szpitala. Uczestnicy drogowego zdarzenia w Czachulcu Starym byli trzeźwi.

AW
Źródło: www.turek.policja.gov.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

Wypił, wsiadł do Golfa, spowodował kolizję

29-08-2016
Pijany

Pijany "golfiarz" zatrzymany

15-07-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama