poniedziałek 17 maja 2021

Brunony, Sławomira, Wery

8°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Nie chciała zabić, wpadła do rowu

Nie chciała zabić, wpadła do rowu - Źródło: sxc.hu / Inge Zonneveld
Źródło: sxc.hu / Inge Zonneveld  

Szwendające się po drogach zwierzęta, także te gospodarskie i mające właścicieli, to udręka wielu kierowców. W piątek w Rzymsku dla pewnej kobiety, chcącej uniknąć przejechania stadka kaczek, nagły manewr ominięcia drobiu zakończył się pokiereszowaniem samochodu.

Do zdarzenia na jednej z tras biegnącej przez gminę Dobra doszło w dniu 19 października, około godz. 9:30. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, tam właśnie kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen Golf wypadła z drogi na jej prostym odcinku i znalazła się wraz ze swym pojazdem w rowie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kobieta zauważywszy znajdujące się na jezdni stado kaczek, postanowiła po prostu uniknąć zderzenia. Niestety  założenie to zostało dość niefortunnie wprowadzone w czyn, gdyż kierująca wjechawszy na lewy pas zahaczyła o pobocze. To spowodowało utratę panowania nad golfem i wjechaniem do rowu.

reklama

Do Rzymska przybyły zastępy PSP w Turku i OSP w Dobrej. Jak wskazuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, w momencie pojawienia się na miejscu strażaków volkswagen leżał na dachu, a pomocy uczestniczce zdarzenia - znajdującej się już poza pojazdem - udzielał zespół karetki Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń. Strażacy przewrócili samochód na koła, zakręcili znajdującą się w nim butlę instalacji gazowej itp.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego....

Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego. Trzy...

29-09-2020
Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot....

Smaszew: 26-latek staranował Golfem płot. Słupek...

08-05-2018
Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

Turek: Pożar na Żeromskiego. Przyczyną gaz czy...

16-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama