wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Wjechał w tył „renówki”

Wjechał w tył „renówki” - Źródło: sxc.hu / Bjarne Henning Kvaale
Źródło: sxc.hu / Bjarne Henning Kvaale 

Do turkowskiego szpitala na obserwację trafiła w piątek uczestniczka kolizji, która miała miejsce na ul. Kaliskiej we Władysławowie. Kobieta poruszająca się autem marki Renault zahamowała, by nie potrącić jadącego przed nią rowerzysty, jednak podobnym refleksem nie wykazał się już pewien mieszkaniec Milinowa, który uderzył w nagle zwalniające auto.

Do zdarzenia w dniu 26 października doszło w kilkanaście minut po godz. 11:00. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, jadąca samochodem marki Renault kobieta, nie mogąc w danej chwili bezpiecznie wyprzedzić pedałującego przed nią rowerzysty, zdecydowała się zahamować. W tym momencie w tył wspomnianego auta uderzył mercedes, którego kierowca nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami.

reklama

Na miejscu zdarzenia pojawiło się 5 strażaków PSP w Turku oraz 5 druhów OSP we Władysławowie, którzy zajęli się zabezpieczeniem terenu kolizji, odłączeniem akumulatorów, usunięciem rozlanych płynów itp. Kierująca osobowym Ranault trafiła na obserwację do SP ZOZ w Turku, gdyż uskarżała się na ból głowy, szczęki i ogólne złe samopoczucie.

AW
Źródło: KPP w Turku, KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

Grzmotnęli się na Kolskiej Szosie

02-04-2016
Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

Dzisiejsze wzmożone działania kontrolne Policji

21-01-2016
Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

Wideo: Zderzenie dwóch aut osobowych przy SP1

17-12-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama