wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Paliło się na Spółdzielców

Paliło się na Spółdzielców - Źródło: sxc.hu / Bruno Neves
Źródło: sxc.hu / Bruno Neves 

Czasami chwila nieuwagi wystarczy, by swoim zachowaniem lub gapiostwem zaabsorbować służby ratunkowe. Przykładowo w niedzielę w jednym z turkowskich mieszkań pojawili się strażacy, a potencjalnym zagrożeniem pożarowym okazał się spalony obiad.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, do zdarzenia w dniu 11 listopada doszło na kilka minut przed godz. 15:00. Wtedy to zagrożenie pojawiło się w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym na os. Spółdzielców, a świadczył o nim m.in. dym wydobywający się na klatkę schodową. Na miejsce przybyła jedna jednostka PSP Turek.

reklama

Okazało się, że całe zdarzenie właściwie skończyło się na strachu. Przyczyną zamieszania był – najzwyczajniej w świecie – garnek z potrawą, pozostawiony na ogniu. Jej przypalenie spowodowało spore zadymienie, z którym uporano się dzięki przewietrzeniu pomieszczeń.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

Wideo: Gasili VW Polo na Komunalnej

15-01-2018
Turek: Wyciek gazu na Spółdzielców

Turek: Wyciek gazu na Spółdzielców

20-07-2017
Aby żniwa były bezpieczne

Aby żniwa były bezpieczne

27-06-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama