wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Trafił TIR na TIRa

Trafił TIR na TIRa
 

W rowie swą przejażdżkę zakończył w poniedziałkowy ranek pewien kierowca samochodu ciężarowego. W miejscowości Cisew mężczyzna brał udział w zderzeniu z innym potężnym pojazdem.

Choć teoretycznie wciąż mamy jeszcze kalendarzową jesień, w Polsce w ostatnich dniach zapanowywała zima. Śnieg i lód sprawiają, że warunki na drogach stały się naprawdę ciężkie. Dowodem na to, że chwila nieuwagi wystarczy, by doszło do kolizji jest wydarzenie, które miało miejsce na drodze wojewódzkiej, przebiegającej przez gminę Turek. W miejscowości Cisew zderzyły się ze sobą dwa samochody ciężarowe, a jeden z pojazdów ostatecznie znalazł się w rowie.

reklama

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu na trasie Malanów-Turek. Szczęśliwie żaden z kierowców nie doznał w wyniku zdarzenia poważnych obrażeń.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ćwiczenia na kruchym lodzie w PSP Turek

Ćwiczenia na kruchym lodzie w PSP Turek

6 mrz.
Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

Ciąg dalszy sprawy Arkadiusza K. Odpowie za...

17-09-2020
Mieszkaniec Cisewa odpowie za paserstwo. Grozi...

Mieszkaniec Cisewa odpowie za paserstwo. Grozi mu do...

04-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama