poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Remizowe mordobice w Kunach

Remizowe mordobice w Kunach - Źródło: sxc.hu / Konrad Baranski
Źródło: sxc.hu / Konrad Baranski 

"Ja w klubie disco mogę robić wszystko" – śpiewał swego czasu słynny Franek Kimono i taką właśnie postawę zaprezentowała w miniony weekend część uczestników potańcówki w jednej ze wsi gminy Władysławów. Dla czterech koninian impreza zakończyła się pobytem w areszcie, trzech mieszkańców Kun musiało po udziale w rozróbie trafić do szpitala.

W minioną sobotę w remizie OSP w Kunach odbyła się zabawa taneczna. Często przy okazji tego typu wydarzeń dochodzi do rękoczynów, jednak tym razem konflikt osiągnął naprawdę pokaźne rozmiary. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, w trakcie imprezy doszło do przepychanek mieszkańców Kun i trójki mieszkańców Konina. Ci tego wieczora pełnić mieli role osób dbających o porządek w czasie zabawy.

reklama

W wyniku takiego obrotu spraw panowie zadzwonili jeszcze po 4 konińskich znajomych. By zapanować nad sytuacją, przybyli na miejsce funkcjonariusze z KP w Tuliszkowie wezwali policjantów z turkowskiej KPP.

Podczas nocnego „mordobicia” zatrzymane zostały 4 osoby. Do aresztów w Koninie i Turku trafili panowie w wieku 23, 28, 35 i 39 lat. Wszyscy są mieszkańcami Konina. Z kolei do szpitali  również w Turku i Koninie  musiało udać się 3 mieszkańców Kun. Jeden z poszkodowanych po przebadaniu mógł opuścić placówkę medyczną.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016
Pijany wpadł pod motocykl

Pijany wpadł pod motocykl

18-06-2013
Golnął sobie i jeździł Ursusem

Golnął sobie i jeździł Ursusem

29-05-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama