niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Złamane drzewa uszkodziły dom

Złamane drzewa uszkodziły dom
 

W miniony czwartek pogoda nas nie rozpieszczała, a silny wiatr sprawił, że strażacy interweniowali kilka razy w przypadkach powalonych drzew. Z powodu tego typu zdarzenia w Tokarach I pewna rodzina musiała opuścić swoje domostwo.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Turku, w dniu 31 stycznia strażacy pojawili się między innymi we wspomnianej miejscowości gminy Kawęczyn. Tam, w pobliżu drogi wojewódzkiej, silny wiatr złamał dwa drzewa. Te nie runęły jednak na grunt, ale niestety oparły się o szczyt budynku mieszkalnego. W momencie zdarzenia, czyli około godz. 13:30, nie przebywał w nim żaden z domownikom, nikomu też nic się nie stało.

reklama

W Tokarach I musiał pojawić się powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, gdyż doszło do widocznego popękania ściany szczytowej budynku. Specjalista stwierdził, że z powodu uszkodzeń  mieszkańcy domu nie mogą w tym momencie do niego powrócić. Drzewa usunięto za pomocą podnośnika.

W czwartek strażacy interweniowali także w Grzymiszewie. Tam około godz. 12:00 złamane drzewo runęło na jezdnię.

AW
Źródło: KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Zatrzymała Punto na pniu drzewa w Dobrej

Wideo: Zatrzymała Punto na pniu drzewa w Dobrej

31-08-2018
Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

Skarżyn Kolonia: Rozbił Scenica na drzewie

09-03-2018
Wideo: Ratowali samobójcę w Dobrej. 24-latek...

Wideo: Ratowali samobójcę w Dobrej. 24-latek...

15-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama