wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Z maryśką strach chodzić

Z maryśką strach chodzić - Źródło: sxc.hu / Gerhard Taatgen jr.
Źródło: sxc.hu / Gerhard Taatgen jr. 

W dniu 15 lutego na terenie naszego powiatu przeprowadzone zostały wzmożone działania Policji, z udziałem funkcjonariuszy Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. W ich trakcie zatrzymanych zostało m.in. czterech amatorów nielegalnych używek. Komu spotkanie z funkcjonariuszami nie wyszło na dobre?

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, dwójka przyłapanych delikwentów to osoby przemieszczające się autem, które zostały zatrzymane w Rzymsku (gm. Dobra). Kierowca pojazdu szybko znalazł się w roli podejrzanego o jazdę po zażyciu nielegalnych środków. Pecha miał również pasażer samochodu. Ten na swoje nieszczęście posiadał przy sobie zakazany susz rośliny.

reklama

Kolejnych dwóch jegomości zatrzymano już na terenie Turku. Jeden z nich w sposób szczególny napytał sobie biedy. Ten zetknął się z funkcjonariuszami na Placu Wojska Polskiego. Miał przy sobie marihuanę, ale jej posiadanie to nie koniec jego problemów. Ów mężczyzna będzie musiał uporać się z zarzutem wprowadzania tego zabronionego środka do obrotu. Drugi, a właściwie czwarty z tu wspominanych delikwentów wpadł na os. Zapałczanym.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kierowco, nie świeć po oczach

Kierowco, nie świeć po oczach

23-11-2017
Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

04-08-2017
Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama