środa 16 czerwca 2021

Aliny, Anety, Benona

18°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Incydent w SP 1. Musiała interweniować Policja

Incydent w SP 1. Musiała interweniować Policja - Źródło: sxc.hu / dafe ba
Źródło: sxc.hu / dafe ba 

Szkoła teoretycznie powinna być azylem bezpieczeństwa, jednak nawet w takim miejscu zdarzyć się może jakieś nieprzewidziane zajście. Z taką przykrą sytuacją zetknęli się w ubiegłym tygodniu uczniowie oraz przedstawiciele kadry pedagogicznej turkowskiej „jedynki”.

O to, co tak właściwie wydarzyło się w SP nr 1 dopytywali naszą redakcję niektórzy Czytelnicy. Okazało się, że dopytywali niebezpodstawnie. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do przykrego incydentu doszło w dniu 19 lutego. Po godz. 10:00 o wymagającym interwencji mundurowych zachowaniu pewnego mężczyzny na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 funkcjonariuszy powiadomiła dyrektorka placówki. Ów turkowianin gonił jedno z dzieci, drugie uderzył w brzuch.

reklama

Mężczyzną zajęli się policjanci, a wkrótce potem został on przewieziony karetką Pogotowia Ratunkowego na konsultacje do szpitala psychiatrycznego. Uderzone dziecko trafiło na obserwację do SP ZOZ w Turku, a po podaniu się badaniom mogło opuścić placówkę medyczną.

Sprawę wtorkowych wydarzeń w Szkole Podstawowej nr 1 w Turku bada Policja.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

Tuliszków: Autobus potrącił 8-latka. Przylot...

05-09-2018
Potrąciła chłopca na os. Wyzwolenia

Potrąciła chłopca na os. Wyzwolenia

29-08-2016
Malanów: Wypadek na cmentarzu. Płyta...

Malanów: Wypadek na cmentarzu. Płyta przygniotła...

22-07-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama