wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Nietrzeźwy 78-latek zwiewał po stłuczce

Nietrzeźwy 78-latek zwiewał po stłuczce
 

Stało się, to stało, po co drążyć temat – mniej więcej taką logikę działania zademonstrował w dniu 4 marca pewien turkowski emeryt. Jegomość uszkodził swym pojazdem cudze auto, ale jego oddalenie się z miejsca zdarzenia i tak zakończyło się wpadnięciem w ręce stróżów prawa.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, 78-latek wyjeżdżając z parkingu autem marki Fiat Brava uszkodził zaparkowane Mitsubishi. Delikwent jednak nie zamierzał ponosić za to odpowiedzialności, więc oddalił się z miejsca zdarzenia. Na nieszczęście emeryta o jego zachowaniu powiadomił Policję świadek zajścia. Ten poinformował funkcjonariuszy, że jegomość czmychnął w kierunku ul. Armii Krajowej. Dzięki temu wkrótce potem sprawcę zamieszania zatrzymał patrol.

reklama

78-latek miał powody, by ulotnić się zaraz po stłuczce. Okazało się, że w jego organizmie znajdowało się 1,3 promila alkoholu.

AW
Źródlo: www.turek.policja.gov.pl
 

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w...

Kawęczyn. Pijany kierowca citroena dachował w Żdżarach

28-02-2019
Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał...

Wideo: Mając ponad 3 promile zamierzał znieczulić...

21-02-2019
Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile....

Grzymiszew: Miał BMW i prawie 3 promile. Uderzył w...

05-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama