sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Było ślisko, samochody ucierpiały

Było ślisko, samochody ucierpiały
 

Wiele osób wypatruje pierwszych oznak wiosny, tymczasem póki co w powiecie tureckim wciąż nieubłaganie panuje zima. Śnieg, lód, błoto pośniegowe – to wszystko skutkuje drogowymi kolizjami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do drogowego zdarzenia doszło w dniu 13 marca w Malanowie, na ul. Tureckiej. Tam swoją podróż musiał przerwać ok. godz. 6:45 53-letni mieszkaniec Płocka. Mężczyzna kierujący samochodem ciężarowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił kontrolę nad pojazdem. Ten zjechał na pobocze, uderzył w znak, by koniec końców zatrzymać się w rowie.

reklama

Pecha miał też 42-letni mieszkaniec miejscowości Wójtostwo. Mężczyzna jadąc ul. Poznańską w Tuliszkowie swym Audi A4 również nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył w Renault Megane, którym przemieszczała się 22-latka z Nowego Światu.

Uczestnicy wspomnianych kolizji byli trzeźwi. Panowie zostali ukarani mandatami.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.
W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty....

W weekend policjanci nałożyli 32 mandaty. Poziom...

6 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama