sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

19°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Pies pogryzł kobietę

Pies pogryzł kobietę - Źródło: sxc.hu / Daniel Andres Forero
Źródło: sxc.hu / Daniel Andres Forero 

Mieszkańcy Turku i okolic zwracają nam często uwagę na rozmaite problemy. Ich utyskiwania dotyczą przeważnie stanu lokalnych dróg, czy też ogólnego bałaganu, ale nie zawsze. Zabierzcie się proszę za bezmyślnych właścicieli psów rasy amstaff! - napisał do nas jeden z Czytelników.

Powodem tego apelu jest zdarzenie, do którego doszło w dniu 12 marca w Piętnie (gm. Tuliszków). Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, funkcjonariusze zostali powiadomieni o dramatycznym zajściu przez dyspozytora Pogotowia Ratunkowego. Kobieta weszła na jedną z tamtejszych posesji, a tuż potem została zaatakowana przez zwierzę.

reklama

Właśnie o przyczynach wydarzenia postanowił napisać do naszej redakcji zbulwersowany Czytelnik. "Mieszkanka Kowali Pańskich zakopała się w śniegu, po czym udała się do właściciela pobliskiej posesji po pomoc. Tam zaatakował ją amstaff tegoż właśnie właściciela. Kobieta została pogryziona do kości - leży w Turku na chirurgii, czeka ją wiele przeszczepów i trwałe kalectwo” - przeczytaliśmy w liście, który trafił na naszą skrzynkę pocztową. 

Sprawę pogryzienia kobiety bada Policja.

AW

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016
Pijany wpadł pod motocykl

Pijany wpadł pod motocykl

18-06-2013
Golnął sobie i jeździł Ursusem

Golnął sobie i jeździł Ursusem

29-05-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama