środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Drogi śliskie, nogi ciężkie, o kolizje nie trudno

Drogi śliskie, nogi ciężkie, o kolizje nie trudno
 

Wiele osób wypatruje pierwszych oznak wiosny, tymczasem póki co w powiecie tureckim wciąż nieubłaganie panuje zima. Śnieg, lód, błoto pośniegowe – to wszystko skutkuje drogowymi kolizjami.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do drogowego zdarzenia doszło np. w dniu 22 marca w Małoszynie. Tam swoją podróż musiał przerwać ok. godz. 9:40 pewien mieszkaniec Turku. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym marki peugeot 206 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wyprzedzając mercedesa sprintera doprowadził do zderzenia z tym pojazdem. Auto to prowadził mieszkaniec Chylina. Sprawca całego zamieszania został ukarany mandatem.

reklama

Pecha miał też w dniu 21 marca pewien kierowca autobusu. Mężczyzna jadąc ok. godz. 13:00 ul. Rogozińskiego w Tuliszkowie również nie dostosował prędkości do panujących warunków i uderzył autosanem w lewy bok zaparkowanego osobowego opla, który był własnością mieszkanki Tuliszkowa. W wyniku kolizji w astrze uszkodzone zostały drzwi, lusterko itd.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za...

Policjanci zatrzymali 7 praw jazdy za przekroczenie...

4 wrz.
Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo...

Przekroczył prędkość o ponad 90 km/h i srogo tego...

2 lip.
Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

Parkował na miejscach dla niepełnosprawnych bez...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama