niedziela 19 września 2021

Januarego, Konstancji, Leopolda

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Oskubała krewną z biżuterii za 20 tys. zł

Oskubała krewną z biżuterii za 20 tys. zł - Źródło: sxc.hu / ramasamy chidambaram
Źródło: sxc.hu / ramasamy chidambaram 

Zazwyczaj ludzie odwiedzają członków swej rodziny, by pogadać przy herbatce, jednak nie jest to regułą. Pewna 19-letnia turkowianka wpadała do swej krewniaczki, by ją okradać.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, młoda dziewczyna pojawiała się w domu pewnej tuliszkowskiej emerytki. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, nastolatka w czasie 11 wizyt stopniowo zabierała spokrewnionej ze sobą 68-letniej kobiecie rozmaite precjoza wykonane ze złota. Nie pogardziła kolczykami, łańcuszkami, kolią itp. Proceder ten nie mógł jednak trwać wiecznie, a poczynania dziewczyny ukrócili w dniu 29 marca stróże prawa z Komisariatu Policji w  Tuliszkowie.

reklama

Amatorka cudzej własności przyznała się do zarzucanych jej czynów, tj. do zagarnięcia mienia o łącznej wartości ok. 20 000 zł. Nastolatka sprzedawała pozyskaną w wyniku kradzieży biżuterię osobom trzecim, wstawiała do lombardów itp.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kierowco, nie świeć po oczach

Kierowco, nie świeć po oczach

23-11-2017
Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

04-08-2017
17-latka okradła rodziców. Pomógł jej chłopak

17-latka okradła rodziców. Pomógł jej chłopak

14-09-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama