środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Pobił i skopał wujka w Lany Poniedziałek

Pobił i skopał wujka w Lany Poniedziałek - Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili
Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili 

W dniu 1 kwietnia na terenie pewnej posesji przy ul. Uniejowskiej doszło do zajścia, które niewiele miało wspólnego z wielkanocną atmosferą. Tam świętowanie członków pewnej rodziny skończyło  się rękoczynami i interwencją policjantów.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, głównymi „bohaterami” ekscesu było dwóch mężczyzn, będących pod wpływem alkoholu. Około godz. 7:00 doszło do kłótni pomiędzy jednym z panów – 25-letnim mieszkańcem Turku, a jego dziewczyną. W obronie kobiety stanął 36-letni krewny krewkiego delikwenta. Wtedy to siostrzeniec wyładował na wujku swoją agresję, a w ruch poszły pięści. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że agresywny jegomość uderzał członka rodziny pięściami w okolice głowy i kopał co całym ciele.

reklama

Młodszy z panów został zatrzymany przez policjantów, pobity po opatrzeniu w szpitalu mógł wyjść do domu. 25-latkowi grozi kara do 2 lat wiezienia.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016
Zwyzywał żonę i zranił ją nożem

Zwyzywał żonę i zranił ją nożem

21-05-2015
Pijany wpadł pod motocykl

Pijany wpadł pod motocykl

18-06-2013

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama