środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Skręcał, nie ustąpił, kolizja gotowa

Skręcał, nie ustąpił, kolizja gotowa
 

W świąteczną niedzielę w Głuchowie (gm. Kawęczyn) doszło do kolizji drogowej. W jej wyniku dwie kobiety – pasażerki dwóch uszkodzonych aut – trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w dniu 31 marca, około godz. 19:30. Wtedy to na skrzyżowaniu w Głuchowie przecięły się drogi osób podróżujących pojazdami marki Volkswagen i Opel. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący touranem 23-latek wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej vectrze, którą prowadziła 26-letnia kobieta. W wyniku takiego zachowania mężczyzny doszło do zderzenia.

reklama

Na miejscu wypadku pojawili się policjanci, ratownicy Pogotowia Ratunkowego oraz strażacy JRG Turek i OSP Kawęczyn. Do szpitala trafiły dwie uczestniczki zdarzenia. Pasażerka volkswagena, która utraciła przytomność, trafiła na oddział chirurgii turkowskiej placówki medycznej, z kolei pasażerka opla po otrzymaniu doraźnej pomocy mogła wyjść do domu.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

AW
Źródło: KPP w Turku / KP PSP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny...

Kolejny wypadek i ofiara śmiertelna. Czarny piątek...

24 lip.
Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W...

Wideo: Pożar lakierni i magazynu w Dobrej. W akcji...

1 lip.
Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

Powalone drzewa i liczne interwencje strażaków...

01-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama