wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Pedałowali pomimo promili

Pedałowali pomimo promili - Źródło: sxc.hu / Thomas D Mørkeberg
Źródło: sxc.hu / Thomas D Mørkeberg 

Wiele osób lubi wypić dla odprężenia coś mocniejszego, a później będąc już pod wpływem ryzykuje zdrowie lub życie uczestnicząc w ruchu drogowym. Takim zachowaniem popisało się ostatnio dwóch mieszkańców naszego powiatu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do przyłapania pierwszego z wspomnianych rowerzystów doszło 13 kwietnia. Tego dnia pecha miał mieszkaniec miejscowości Bogdałów-Kolonia. Mężczyzna pedałował przez Krwony około godz. 17:20 i wówczas musiał stanąć oko w oko z policjantami. Szybko okazało się, że jegomość zdecydowanie nie powinien kierować rowerem, gdyż w organizmie 26-latka znajdowało się około 2,22 promila alkoholu.

Także w dniu 13 kwietnia, o godz. 18:00 w Koźminie przyłapany został pewien 42-letni rowerzysta. Cyklista z Dąbrowy osiągnął wynik 1,66 promila.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Ćwiczenia strażaków we współpracy z...

Ćwiczenia strażaków we współpracy z Nadleśnictwem Turek

10 czerw.
Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

Śmiertelne potrącenie w Ciemieniu. Rowerzysta...

07-05-2019
Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Koźminie...

Wideo: Pożar budynku mieszkalnego w Koźminie (gm....

09-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama