niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nie chciał oddać długu, pobił wierzycieli pod dyskoteką

Nie chciał oddać długu, pobił wierzycieli pod dyskoteką - Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili
Źródło: sxc.hu / Ahmed Al-Shukaili 

W Kalinowej zdecydowanie nie było spokojnie w nocy z 4 na 5 maja. Doszło tam do scysji, w wyniku której krewki 27-latek - sięgając po rozwiązania siłowe - wybił pewnemu małżeństwu z głowy pomysł odzyskania pożyczonych mu pieniędzy.

O całym zajściu policjanci zostali powiadomieni w dniu 6 maja. Do „mordobicia” doszło w pobliżu dyskoteki w Kalinowej. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, tam właśnie spotkała się trójka uczestników zamieszania. Między osobami doszło do scysji, gdyż para małżonków zaczęła domagać się od napotkanego mężczyzny zwrotu pożyczonych mu pieniędzy. Jegomość nie był jednak skłonny do dyskusji lub sięgania po portfel, postanowił więc sprawę rozwiązać inaczej.

reklama

27-letni mieszkaniec Małgowa chwycił za metalowy przedmiot (najprawdopodobniej rurkę lub pręt) i uderzył kilkakrotnie 23-latkę w rękę. Dla mieszkanki Skarżyna atak ten zakończył się raną ciętą i licznymi zasinieniami. Obrażeń twarzy doznał z kolei mąż młodej kobiety.

Sprawę wydarzeń pod dyskoteką bada Policja.

AW
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22

Podobne artykuły

Zabrali portfel wypchany pieniędzmi

Zabrali portfel wypchany pieniędzmi

10-11-2015
62-latka odpowie za zabranie cudzego portfela

62-latka odpowie za zabranie cudzego portfela

23-04-2015
Ukradła portfel ze sklepowej lady

Ukradła portfel ze sklepowej lady

10-10-2014

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama