czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Nabazgrał dzieło warte 5 tysięcy

Nabazgrał dzieło warte 5 tysięcy
 

Usilnie promowany w Turku klimat Mehoffera i sztuk plastycznych, a może tylko ułańska fantazja i alkohol – kto wie, co powodowało pewnym 29-latkiem, który w ubiegłym tygodniu chwycił za puszkę z farbą w sprayu. Pseudoartysta ubarwił elewację jednego z bloków i natychmiast zasłużył tym na "nagrodę" w postaci wycieczki do aresztu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Turku, do zdarzenia doszło w dniu 17 maja. Wtedy to pewien mieszkaniec naszego miasta postanowił dać upust swym zdolnościom artystycznym poprzez uszkodzenie ściany północnej bloku nr 16 na os. Spółdzielców. Delikwent został zatrzymany na gorącym uczynku.

reklama

Pijany jegomość trafił od aresztu. Według szacunków, 29-latek swym działaniem spowodował straty w wysokosci 5 tysięcy złotych na rzecz SM „Tecza”.

AW
Fot. M. Derucki
Źródło: KPP w Turku

Jesteś świadkiem zdarzenia? Prześlij zdjęcia lub napisz - redakcja@turek.net.pl / 888 24 24 22
Nabazgrał dzieło warte 5 tysięcy

Podobne artykuły

Kierowco, nie świeć po oczach

Kierowco, nie świeć po oczach

23-11-2017
Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

Kryminalni z Turku zlikwidowali uprawę konopi

04-08-2017
Wideo: Ewakuacja Komendy Policji,...

Wideo: Ewakuacja Komendy Policji, antyterroryści i...

21-03-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama