wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

W Malanowie zaśpiewają "Na wesołą nutę"

W Malanowie zaśpiewają
 

Już w najbliższy weekend lokalni miłośnicy znanych melodii i pięknych głosów będą mogli przekonać się, jakie muzyczne talenty drzemią w uczniach placówek oświatowych z terenu Gminy Malanów. Będzie to możliwe, ponieważ w niedzielę 26 października odbędzie się VIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę".

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:00, a gościć będzie je Świetlica Wiejska w Malanowie. Przegląd adresowany jest do dzieci i  młodzieży, a mówiąc dokładniej, do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu gminy Malanów. Występy w ramach tej muzycznej rywalizacji oceni Jury i publiczność, a młodzi wokaliści "walczyć" będą o laury uznania w kilku kategoriach wiekowych.

reklama

Na VIII Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę" zaprasza Centrum Kultury i Sztuki w Malanowie.

AW

W Malanowie zaśpiewają

Podobne artykuły

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

Zmiana zasad opłat za śmieci w gm. Malanów

24 lip.
Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy,...

Bilans testów w Malanowie: pobrano 3913 wymazy, w...

9 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama