wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Mękarski zatrudniony przez Prentczyńskiego

Mękarski zatrudniony przez Prentczyńskiego
 

Po jesiennych wyborach samorządowych i wygranej Romualda Antosika w boju o fotel burmistrza Turku, z tamtejszym Urzędem Miejskim musieli pożegnać się zarówno Zdzisław Czapla, jak i jego zastępca Mirosław Mękarski. Jak się okazało, drugi z wymienionych samorządowców TS-u realizować się teraz będzie zawodowo jako sekretarz gminy Malanów.

We wtorek 3 marca na BIP-ie Urzędu Gminy w Malanowie pojawiła się informacja o wyniku naboru na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze sekretarza, które poprzednio zajmował Karol Adamek. W uzasadnieniu zamieszczonej informacji czytamy, że Mirosław Mękarski zwyciężył, gdyż „dał się poznać jako osoba łatwo nawiązująca kontakty, odporna na stres oraz radząca sobie w sytuacjach problemowych”. Ponadto na sprawne działanie jako sekretarzowi ma mu pozwolić posiadany staż na kierowniczym stanowisku, predysponujący go właśnie do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków.

reklama

AW
Źródło: bip.malanow.pl

Podobne artykuły

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył...

Wieloletni sołtys Skarżyna-Kolonii złożył rezygnację

z wczoraj
Mały ogrodnik w podróży

Mały ogrodnik w podróży

6 sierp.
Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama