piątek 25 września 2020

Aureli, Kamila, Kleofasa

reklama

Prezes, dziadek i rolnik. Senator?

Prezes, dziadek i rolnik. Senator?
 

Eugeniusz Maciejewski kandyduje do Senatu RP w okręgu konińskim z ramienia partii PIAST-JMEN, której jest prezesem. Wcześniej Maciejewski kandydował na urząd Burmistrza Miasta Turku (2014 r.), a w 2010 r., popierany przez PiS, na Wójta Gminy Malanów.

Eugeniusz Maciejewski (lat 61) to mąż i ojciec trójki dzieci. Jak sam o sobie pisze, jest szczęśliwym dziadkiem jednego wnuka. Urodził się w Miłaczewie (gm. Malanów), w rodzinie rolniczej. W domu rodzinnym nabył szacunek do podstawowych wartości i tradycji, które stały się wyznacznikiem w jego życiu. Poznał on ciężką pracę rolniczą, pracując w rodzinnym gospodarstwie.

reklama

Maciejewski uważa, że jest ignorowany przez większość mediów w naszym kraju (poza mediami lokalnymi), dlatego prosi wszystkich rodaków o przekazywanie informacji o PIAST-JMEN różnymi metodami, np. metodą „życzeń świątecznych telefonicznych lub SMS” (czyli tak, jak wysyła się życzenia w czasie świąt). Natomiast osoby majętne prosi o podanie informacji (z podaniem strony internetowej) do mediów ogólnokrajowych i regionalnych.

Podobne artykuły

Sezon grzybobrań otwarty. Krótki spacer i...

Sezon grzybobrań otwarty. Krótki spacer i blisko 8...

8 lip.
Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

Bartosik ponownie z mandatem posła. Zobacz jak...

14-10-2019
Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z...

Najważniejsza 6-tka kandydatów do Sejmu z powiatu...

06-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama