sobota 11 lipca 2020

Benedykta, Kariny, Olgi

reklama

Wigilia w LPS – świątecznie i radośnie

Wigilia w LPS – świątecznie i radośnie
 

W piątek 18 grudnia goście, sympatycy oraz członkowie Lokalnego Porozumienia Samorządowego spotkali się w restauracji Biesiadna w Szadowie Pańskim na Wigilii Stowarzyszenia.

To już czwarta Wigilia Stowarzyszenia LPS. W spotkaniu uczestniczyło ponad 80 osób. Część oficjalną rozpoczął prezes LPS Władysław Karski. Przywitał zaproszonych gości, sympatyków oraz członków Stowarzyszenia. Skierował także słowa podziękowania za działanie na rzecz lokalnej społeczności w minionym roku. Prezes LPS jak i zaproszeni goście złożyli wszystkim życzenia wszelkiej pomyślności na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz w Nowym Roku.

reklama

Zgodnie z tradycją zaśpiewano kolędy oraz połamano się opłatkiem. Całość spotkania zakończyła wspólna wieczerza wigilijna.

Materiał prasowy

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Wigilia  Klubowa KS Judo Turek  i GKS...

Wigilia Klubowa KS Judo Turek i GKS Kasztelani...

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama