Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 50% potrzebnych środków !!!

czwartek 28 maja 2020

Augustyna, Ingi, Jaromira

reklama

Dziadowice: Kolęda na niebie, kolęda na ziemi...

Dziadowice: Kolęda na niebie, kolęda na ziemi...
 

Jak powiat długi i szeroki, w grudniu w wielu szkołach zorganizowano przedświąteczne jasełka. Tego typu wydarzenie odbyło się także w Szkole Podstawowej w Dziadowicach.

Przedstawienie przypomniało wszystkim zgromadzonym historię narodzin Jezusa Chrystusa. Dzieci, przebrane w odpowiednie kostiumy, wcieliły się w role Maryi, Józefa, pasterzy, aniołów i mędrców. Nie zabrakło też podstępnego diabła.  Podczas jasełek poczynania młodych aktorów śledzili nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej w Dziadowicach, ale też rodzice i nauczyciele. Tuż po przedstawieniu życzenia wszystkim uczestnikom spotkania złożyli: dyrektor SP - Renata Bińkowska, wicewójt gminy Malanów - Piotr Cyls, ksiądz prałat Stanisław Płaszczyk, wiceprzewodnicząca Rady Gminy Malanów - Bożena Kołek, radny Grzegorz Wągiel oraz sołtysi Arkadiusz Wszędybył i Marcin Taborek.

reklama

AW

Podobne artykuły

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

Jasełka w Szkole Podstawowej w Kunach

29-12-2019
Jasełka w ZS-P w Dobrej

Jasełka w ZS-P w Dobrej

25-12-2019
Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w...

Poetyckie, plastyczne i muzyczne Jasełka w Szkole...

23-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama