Wracają Dni Malanowa! Zagrają Łzy, D-Bomb i Krywań!
Tysiące widzów, gwiazdy polskiej sceny muzycznej, rozgrywki sportowe – przez szereg lat Malanów przygotowywał imprezę plenerową, której inne gminy mogły tylko pozazdrościć. W 2015 roku Dni Malanowa się nie odbyły, ale oto powracają już 11 i 12 czerwca z XIII edycją!
Czekają nas znów dwa wieczory koncertów. W niedzielę 12 czerwca w Malanowie zjawią się Łzy. Grupa powstała w 1996 roku i zyskała ogromną popularność za sprawą takich przebojów jak np. „Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka”, „Narcyz się nazywam”, „Jestem jaka jestem”, „Oczy szeroko zamknięte”, czy „Puste słowa”. Zespół zdobył wygraną na festiwalu w Opolu, Superjedynki, wywalczył II miejsce w Krajowym Finale Konkursu Eurowizja 2004 itd.
Nudno nie będzie także dzień wcześniej. Sobota uraduje fanów dyskotekowych rytmów. XIII edycję imprezy uświetni popularna gwiazda muzyki dance - D-Bomb.
XIII Dni Malanowa to oczywiście nie tylko show wspomnianych gwiazd. W sobotę odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta, a po godz. 17:00 będziemy m.in. świadkami występów lokalnych artystów i podsumowania sezony Gminnej Ligi Piłki Nożnej. W niedzielę też nie zabraknie atrakcji, a koncert Łez poprzedzą występy kapeli góralskiej Krywań i Kabaretu z Konopi.
AW

Akadiusz Wszędybył dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB
email: redakcja@turek.net.pl
telefon: 787 77 74 72