Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Dziadowice: Dzień Rodziny uradował dzieci i dorosłych

Dziadowice: Dzień Rodziny uradował dzieci i dorosłych
 

Maj i czerwiec to czas, gdy świętujemy Dzień Dziecka, a także Dni Matki i Ojca. Jest to więc idealny moment, by stworzyć imprezę, która przyciągnie całe familie. Tak też zrobiono w Dziadowicach, gdzie odbył się Dzień Rodziny.

Aura nie rozpieszczała organizatorów. Silny wiatr i deszczowe chmury mogły wystraszyć chętnych do zabawy, ale na szczęście tak się nie stało i plac przy Szkole Podstawowej w Dziadowicach zapełnił się gośćmi. Zjawili się tam rodzice, by wysłuchać wierszy i piosenek, w których dzieci wyjaśniały, jak ważny jest dla nich tata, jak bardzo kochają swoje zapracowane mamy. Wśród zgromadzonych nie zabrakło też m.in. ks. prał. Stanisława Płaszczyka, wójta Sławomira Prentczyńskiego, przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Tomsa, radnej Ilony Izydorczyk, sołtysa Marcina Taborka.

reklama

Występy artystyczne były bardzo ważne, ale oczywiście zadbano też o dodatkową otoczkę imprezy. Każda osoba, którą dopadł „mały głód”, mogła skosztować kiełbaski z grilla, gofra i innych smakołyków, nie zabrakło też pysznych ciast. Najmłodsi, gdy już pokazali na scenie co potrafią, mogli odreagować stres wskakując na dmuchaną zjeżdżalnię.

Do udziału w Dniu Rodziny wszystkich chętnych zaprosili sołtys Marcin Taborek i Rada Sołecka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dziadowicach Renata Bińkowska oraz członkowie Rady Rodziców.

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Podobne artykuły

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

Koniec z WF-em na korytarzu! Sala sportowa w...

28 wrz.
Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku......

Szukali pyrki w polu, znaleźli w ognisku... "Święto...

21 wrz.
U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali....

U Cioci Stefanii bawili się duzi i mali. Ostatnie...

14 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama