środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

17°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Kowale Księże: Stworzyli piękne stroiki

Kowale Księże: Stworzyli piękne stroiki
 

Rozmaite sklepiki i markety przepełnione są różnego rodzaju świątecznymi dekoracjami. Co innego jednak porozstawiać w domu stroiki „made in china”, a co innego zadbać o atmosferę wykonując ozdoby samemu. Zdają sobie z tego doskonale sprawę mieszkańcy Kowali Księżych w gminie Turek.

Osoby, które wiedzą doskonale, że mają artystyczne zdolności, jak i te, które chciały się przekonać, czy potrafią pracą swoich rąk wyczarować interesujące ozdoby, odwiedziły Wiejskie Centrum Lokalnej Aktywności w Kowalach Księżych. To właśnie tam odbyły się warsztaty tworzenia stroików bożonarodzeniowych. Ich uczestnicy udowodnili, że gałązki świerku czy sosny, bombki, wstążki, czy też świeczki można wykorzystać na rozmaite sposoby.

reklama

AW

Podobne artykuły

Sukces akcji

Sukces akcji "Świąteczna Paczka dla Seniora"....

7 st.
Magia Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu...

Magia Świąt Bożego Narodzenia w Przedszkolu...

28-12-2020
Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe w...

Najpiękniejsze szopki bożonarodzeniowe w Gminnym...

28-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama