niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Powitanie wiosny w ZS-P w Dobrej

Powitanie wiosny w ZS-P w Dobrej
 

Wiosnę 2017 uczniowie ZS-P w Dobrej powitali w szczególny sposób. 20 marca w świetlicy szkolnej odbyły się obchody z okazji Dnia Wiosny dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Samorząd Uczniowski przygotował ciekawy program obchodów tego święta, w którym każda klasa mogła znaleźć coś dla siebie.

Początkiem fajnej zabawy była piosenka Skaldów "Wiosna". Następnie uczniowie wszystkich klas prezentowali wiosenne przebrania, przedstawiali swoje talenty, śpiewali i tańczyli w rytm wiosennych utworów, recytowali wiersze. Była to dobra okazja do świetnej zabawy, a jednocześnie możliwość zaprezentowania przez uczniów swoich wyjątkowych zdolności przed całą szkołą.

reklama

Tak zorganizowana impreza były przyjemnością dla uczniów, jak i ich nauczycieli, o czym świadczy wyjątkowo wysoka frekwencja uczniów w szkole. To także dobry moment na integrację całej społeczności szkolnej.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Uczennica ZS-P w Dobrej Martyna Milczarek w...

Uczennica ZS-P w Dobrej Martyna Milczarek w gronie...

20 maj.
Gala

Gala "Szkoły Dialogu" bez Gali. Wyjazd uczniów z...

10-03-2020
Uczniowie ZS-P w Dobrej z wizytą w Sejmie RP i...

Uczniowie ZS-P w Dobrej z wizytą w Sejmie RP i...

18-02-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama