Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: Zaśpiewali "Na wesołą nutę". Kasia, Maja, Hania i Gabrysia zrobiły to najlepiej

Malanów: Zaśpiewali
 

W minioną niedzielę w Malanowie spotkali się miłośnicy dobrej muzyki i pięknych głosów. 22 października odbył się tam XI Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na wesołą nutę”.

Całe rodziny zjawiły się w świetlicy wiejskiej, by z wypiekami na twarzy śledzić występy swych bliskich - dzieci, wnuków czy rodzeństwa. Impreza zgromadziła całkowity przekrój społeczeństwa, od kilkuletnich dzieci do bardzo dojrzałych seniorów, ceniących muzyczne występy na żywo. Lokalni miłośnicy znanych melodii i pięknych głosów mogli znów przekonać się, jakie muzyczne talenty drzemią w uczniach placówek oświatowych z terenu Gminy Malanów.

W tym roku zasady imprezy zostały nieco zmodyfikowane. Występy dzieci i nastolatków nie były oceniane przez jury, nie wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. O tym, komu przyznać główną nagrodę, zdecydowała zgromadzona w świetlicy publiczność. Najwięcej głosów otrzymały cztery uczennice SP w Malanowie - Maja Grzelka, Hanna Harasna, Katarzyna Bergandy i Gabriela Bryl. Dziewczęta brawurowo wykonały piosenkę „W moim ogrudecku” i to one otrzymały nagrody z rąk wójta Sławomira Prentczyńskiego, przewodniczącego Rady Gminy - Andrzeja Tomsa oraz dyrektor CKiBP - Małgorzaty Przygońskiej.

XI Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na wesołą nutę" odbył się dzięki staraniom Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie. W przygotowanie wydarzenia włączyła się jako sponsor upominków firma Sun Garden.

AW

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Podobne artykuły

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama