sobota 18 września 2021

Ireny, Irminy, Stanisława

12°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Śmieciowy krajobraz we Władysławowie

Śmieciowy krajobraz we Władysławowie - foto: nadesłane przez Czytelnika
foto: nadesłane przez Czytelnika 

Czytelniczka, która prosiła o zachowanie anonimowości, przesłała do naszej Redakcji wczoraj (18 stycznia b.r.) zdjęcie przepełnionych kontenerów ze śmieciami. - Tak wygląda śmietnik przy ul. Górniczej we Władysławowie – pisała wzburzona Czytelniczka.

Nieopróżnione kontenery to prawdopodobnie konsekwencja niedawno rozstrzygniętego, przetargu „na śmieci”, o którym więcej można przeczytać w aktualnym numerze „Echa Turku”.

reklama

„Jakiego rozstrzygnięcia przetargu na śmieci można się spodziewać, jeśli przystępują do niego dwie rodzinnie powiązane ze sobą firmy? Jedna prowadzona przez ojca, a druga przez syna. Przy czym trzecia firma, składająca ofertę w procedurze przetargowej zostaje odrzucona z przyczyn formalnych. W efekcie, wygrywająca firma syna nie przystępuje do podpisania umowy na wykonanie usługi, a gmina podpisuje ją z firmą ojca, która w przetargu przedstawiła najdroższą ofertę.” - czytamy w aktualnym numerze tygodnika „Echo Turku”, strona 4.

md

Podobne artykuły

W weekend

W weekend "Sprzątanie świata - Polska 2021". Do...

16 wrz.
Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji...

Kontrole na drogach powiatu w ramach akcji "Stop...

8 wrz.
Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów...

Umowa na odbiór odpadów w gminie Malanów podpisana....

23 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama