sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala
 

Wiemy już, kto został nowym dyrektorem SP ZOZ w Turku. Funkcje tę objął dotychczasowy p.o. dyrektora – Grzegorz Gibaszek.

Gwoli przypomnienia – na przełomie sierpnia i września 2017 pojawiła się informacja, iż ze szpitalem w Turku żegna się dotychczasowy dyrektor – Dawid Klecha. Kilka tygodni później, 26 września, podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Tureckiego zadecydowano o powołaniu nowego szefa SP ZOZ w Turku. Od 1 października pełniącym obowiązki dyrektora został były komendant KPP w Turku, Grzegorz Gibaszek.

reklama

Grzegorz Gibaszek przeszedł do SP ZOZ ze Starostwa Powiatowego w Turku, gdzie został zatrudniony na początku 2016 r. na stanowisku dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Zdrowia. Gibaszek zastąpił wtedy na tym stanowisku byłego wojskowego Arkadiusza Michalaka.

P.o. dyrektora SP ZOZ musiał niejednokrotnie wyjaśniać samorządowcom i innym zainteresowanym, że choć kojarzony jest głównie z pracą w Policji, to nie jest to jego jedyne wykształcenie, jedyna rzecz, na jakiej się zna. – Zarządzam i kieruję różnymi jednostkami od blisko 20 lat. To nie tylko studia typowo policyjne, ale też studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, zarządzanie i administracja. To też studia podyplomowe z zarządzania jakością w administracji publicznej na Akademii Ekonomicznej. Szpital również dysponuje transportem i proszę państwa tu też ukończyłem studia podyplomowe, jeśli chodzi o transport i logistykę – mówił Grzegorz Gibaszek podczas jednej z sesji Rady Powiatu Tureckiego.

Gibaszek miał pełnić obowiązki dyrektora SP ZOZ w Turku do czasu wyłonienia dyrektora w konkursie. Dziś wiemy już, że Grzegorz Gibaszek pokonał swojego konkurenta i to on zostanie dyrektorem.

AW

Podobne artykuły

Koronawirus w Wielkopolsce. W Turku uruchomiono...

Koronawirus w Wielkopolsce. W Turku uruchomiono...

26 sierp.
Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

Wideo: Ratownicy medyczni z SP ZOZ w Turku nie...

26 lip.
Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara...

Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara koronawirusa...

11 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama