sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala

Grzegorz Gibaszek wybrany na dyrektora szpitala
 

Wiemy już, kto został nowym dyrektorem SP ZOZ w Turku. Funkcje tę objął dotychczasowy p.o. dyrektora – Grzegorz Gibaszek.

Gwoli przypomnienia – na przełomie sierpnia i września 2017 pojawiła się informacja, iż ze szpitalem w Turku żegna się dotychczasowy dyrektor – Dawid Klecha. Kilka tygodni później, 26 września, podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Tureckiego zadecydowano o powołaniu nowego szefa SP ZOZ w Turku. Od 1 października pełniącym obowiązki dyrektora został były komendant KPP w Turku, Grzegorz Gibaszek.

reklama

Grzegorz Gibaszek przeszedł do SP ZOZ ze Starostwa Powiatowego w Turku, gdzie został zatrudniony na początku 2016 r. na stanowisku dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Zdrowia. Gibaszek zastąpił wtedy na tym stanowisku byłego wojskowego Arkadiusza Michalaka.

P.o. dyrektora SP ZOZ musiał niejednokrotnie wyjaśniać samorządowcom i innym zainteresowanym, że choć kojarzony jest głównie z pracą w Policji, to nie jest to jego jedyne wykształcenie, jedyna rzecz, na jakiej się zna. – Zarządzam i kieruję różnymi jednostkami od blisko 20 lat. To nie tylko studia typowo policyjne, ale też studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, zarządzanie i administracja. To też studia podyplomowe z zarządzania jakością w administracji publicznej na Akademii Ekonomicznej. Szpital również dysponuje transportem i proszę państwa tu też ukończyłem studia podyplomowe, jeśli chodzi o transport i logistykę – mówił Grzegorz Gibaszek podczas jednej z sesji Rady Powiatu Tureckiego.

Gibaszek miał pełnić obowiązki dyrektora SP ZOZ w Turku do czasu wyłonienia dyrektora w konkursie. Dziś wiemy już, że Grzegorz Gibaszek pokonał swojego konkurenta i to on zostanie dyrektorem.

AW

Podobne artykuły

Profim przekazał turkowskiemu szpitalowi...

Profim przekazał turkowskiemu szpitalowi krzesła o...

14 sierp.
Rusza remont oddziału wewnętrznego szpitala....

Rusza remont oddziału wewnętrznego szpitala. Wydadzą...

13 lip.
Inwestycje powiatowe w turkowskim szpitalu idą...

Inwestycje powiatowe w turkowskim szpitalu idą całą...

5 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama