wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Rachowa: Świętowali Dzień Kobiet

Rachowa: Świętowali Dzień Kobiet
 

W najrozmaitszych zakątkach powiatu tureckiego sporym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia, organizowane z okazji Dnia Kobiet. W wielu miejscach tego typu imprezy dopiero się odbędą, a w niektórych miejscowościach panie już świętowały. Tak było we wsi Rachowa w gminie Malanów. Przedstawicielki piękniejszej części lokalnej społeczności spotkały się w tamtejszej świetlicy wiejskiej, by miło spędzić czas.

Wydarzenie odbyło się w dniu 24 lutego, dzięki staraniom radnego i zarazem sołtysa Jerzego Frątczaka, a także grupy zaangażowanych w przygotowania mieszkańców. Panie, które zjawiły się w sobotnie popołudnie w świetlicy, na dzień dobry zostały obdarowane kwiatami. Nie zabrakło też lampki wina, a trunek tylko pobudził apetyt przed dalszym poczęstunkiem. Na kobiety czekał okazały udziec z dodatkami, nie zbrakło także pączków, sałatek i innych smakołyków. Później pojawił się pyszny tort, który znikał w mgnieniu oka.

Sobotnie spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet zostało zorganizowane przy wykorzystaniu środków funduszu sołeckiego gminy Malanów na rok 2018.

AW

Podobne artykuły

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama