poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Rachowa: Świętowali Dzień Kobiet

Rachowa: Świętowali Dzień Kobiet
 

W najrozmaitszych zakątkach powiatu tureckiego sporym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia, organizowane z okazji Dnia Kobiet. W wielu miejscach tego typu imprezy dopiero się odbędą, a w niektórych miejscowościach panie już świętowały. Tak było we wsi Rachowa w gminie Malanów. Przedstawicielki piękniejszej części lokalnej społeczności spotkały się w tamtejszej świetlicy wiejskiej, by miło spędzić czas.

Wydarzenie odbyło się w dniu 24 lutego, dzięki staraniom radnego i zarazem sołtysa Jerzego Frątczaka, a także grupy zaangażowanych w przygotowania mieszkańców. Panie, które zjawiły się w sobotnie popołudnie w świetlicy, na dzień dobry zostały obdarowane kwiatami. Nie zabrakło też lampki wina, a trunek tylko pobudził apetyt przed dalszym poczęstunkiem. Na kobiety czekał okazały udziec z dodatkami, nie zbrakło także pączków, sałatek i innych smakołyków. Później pojawił się pyszny tort, który znikał w mgnieniu oka.

Sobotnie spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet zostało zorganizowane przy wykorzystaniu środków funduszu sołeckiego gminy Malanów na rok 2018.

AW

Podobne artykuły

Tuliszków: Dzień Kobiet z Januszem Radkiem i...

Tuliszków: Dzień Kobiet z Januszem Radkiem i muzyką...

9 mrz.
Przykona: Dzień Kobiet z Jackiem Borkowskim i...

Przykona: Dzień Kobiet z Jackiem Borkowskim i...

8 mrz.
Kobiece święto piękności. V edycja pokazu...

Kobiece święto piękności. V edycja pokazu Pretty Woman

8 mrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama