poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Miłaczew: Gminno-Parafialne Dożynki z zespołem Soleo

Miłaczew: Gminno-Parafialne Dożynki z zespołem Soleo
 

Rolnicy, a także pozostali mieszkańcy gminy Malanów, spotkają się w niedzielę 19 sierpnia w Miłaczewie. Właśnie tam odbędą się tegoroczne Gminno-Parafialne Dożynki. Muzyczną gwiazdą imprezy będzie zespół disco polo Soleo.

Dożynki zorganizowane zostaną na placu przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Miłaczewie. Po godz. 14:30 wszyscy zaproszeni goście będą świadkami przemarszu orszaku delegacji wieńcowych, a następnie przyjdzie czas na modlitwę podczas mszy świętej. Po godz. 16:00 dowiemy się, które sołectwo przygotowało najpiękniejszy wieniec, wysłuchamy tradycyjnych przyśpiewek. Około godz. 17:30 rozpoczną się występy lokalnych artystów. Gminno-Parafialne Dożynki zakończy koncert grupy Soleo i wieczorna zabawa taneczna.

Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy: Urząd Gminy Malanów, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie, sołectwo Miłaczew, sołectwo Miłaczew Kolonia, sołectwo Miłaczewek.

reklama

Miłaczew: Gminno-Parafialne Dożynki z zespołem Soleo

Podobne artykuły

Wideo: Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki w...

Wideo: Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki w Rogowie

5 wrz.
Rogów: Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki z...

Rogów: Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki z...

3 wrz.
Kolnica: Jadło od gospodyń, żarty od Konia...

Kolnica: Jadło od gospodyń, żarty od Konia Polskiego...

26 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama