sobota 16 listopada 2019

Edmunda, Marii, Marka

reklama
Wzorek

Spotkanie z Jerzym Bralczykiem już w piątek

Spotkanie z Jerzym Bralczykiem już w piątek
 

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku przygotowała dla osób, które lubią nieustannie poszerzać swoją wiedzę, wyjątkowo interesujące spotkanie. Tym razem w gościnnych progach I Liceum Ogólnokształcącego zjawi się jeden z najsłynniejszych polskich językoznawców.

Nawet osoby, które nie zajmują się językoznawstwem naukowo, doskonale kojarzą Jerzego Bralczyka. Ekspert, profesor nauk humanistycznych, regularnie pojawia się w mediach, tworzy programy telewizyjne i audycje radiowe, jest też autorem licznych publikacji, poświęconych językowi stosowanemu w mediach, reklamach, polityce. Z Jerzym Bralczykiem spotkamy się w piątek 5 października, o godz.13:00 w auli I LO w Turku (rezerwacja miejsc – 723-698-636).

reklama

Na spotkanie z Jerzym Bralczykiem w I LO w Turku zapraszają: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku, Miejska Biblioteka Publiczna w Koninie i Powiat Turecki. Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Spotkanie z Jerzym Bralczykiem już w piątek

Podobne artykuły

Mała książka, wielki człowiek - Powiatowa...

Mała książka, wielki człowiek - Powiatowa Biblioteka...

13 wrz.
Wyjątkowa lekcja bezpieczeństwa dla...

Wyjątkowa lekcja bezpieczeństwa dla przedszkolaków w...

24 lip.
Matura 2019: wiemy, jak wypadły szkoły z...

Matura 2019: wiemy, jak wypadły szkoły z powiatu...

4 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama