niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie
 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Przedszkolu w Przykonie .

W sobotę 16.02.2019r. w Przedszkolu w Przykonie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia w kierunku holu gimnazjum zmierzały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, biedronki, kotki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

reklama

Na tą wyjątkową okazję Rada Rodziców zaprosiła do prowadzenia balu grupę animatorów Happy Kids, która zachęcała wszystkich do zabaw, tańca i zamykania w bańce mydlanej. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach ze swoimi rodzicami, paniami i….. Olafem. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie Balu, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Nauczyciel przedszkola
K. Domowicz
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom

Druhowie z OSP Turek na pomoc mieszkańcom

11 wrz.
Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola...

Ścieżka edukacyjna na terenie Przedszkola Gminnego w...

9 wrz.
Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama