czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie

Bal karnawałowy w przedszkolu w Przykonie
 

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Przedszkolu w Przykonie .

W sobotę 16.02.2019r. w Przedszkolu w Przykonie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia w kierunku holu gimnazjum zmierzały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, biedronki, kotki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

reklama

Na tą wyjątkową okazję Rada Rodziców zaprosiła do prowadzenia balu grupę animatorów Happy Kids, która zachęcała wszystkich do zabaw, tańca i zamykania w bańce mydlanej. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w zabawach ze swoimi rodzicami, paniami i….. Olafem. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie Balu, a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Nauczyciel przedszkola
K. Domowicz
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów...

Europa oczami przedszkolaków oraz uczniów Szkoły...

14 maj.
Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

Co to jest tolerancja? Spotkanie z przedszkolakami

20 lt.
Ruszyła rekrutacja do szkół i przedszkoli w Turku

Ruszyła rekrutacja do szkół i przedszkoli w Turku

12 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama