niedziela 16 maja 2021

Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

13°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Umowa na budowę świetlicy wiejskiej w Celestynach podpisana

Umowa na budowę świetlicy wiejskiej w Celestynach podpisana - Foto: UG Malanów
Foto: UG Malanów 

W dniu 5 sierpnia 2019 r. Wójt - Ireneusz Augustyniak oraz Skarbnik Gminy - Marzanna Szczap podpisali umowę z Firmą Budowlaną „Kar-Bud” Kuszczyński Karol na realizację inwestycji pn: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Celestyny”. W ramach zadania wykonawca wykona od podstaw budynek o powierzchni użytkowej – 124,06 m2 i kubaturze – 718,93 m3. Za pełnienie nadzoru inwestorskiego odpowiedzialny będzie Zakład Inwestycji Budownictwa Ogólnego Karol Tomicki.

Obiekt będzie wyposażony w instalację elektryczną, instalację wodociągową, instalację kanalizacyjną, instalację c.o , wentylację grawitacyjną i mechaniczną. Instalacja centralnego ogrzewania zasilana będzie energią elektryczną oraz kominkiem wolnostojącym. Budynek wyposażony zostanie w instalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 4,2kWp, która będzie miała na celu pokrycie części potrzeb energetycznych budynku. Teren wokół świetlicy wiejskiej zostanie zagospodarowany rekreacyjne. Pojawia się ławki, oraz urządzenia z których korzystać będą najmłodsi

reklama

Koszt prac budowlanych wyniesie zgodnie z umową 688.102,99 zł. Wykonawca na realizację inwestycji ma czas do 29.02.2020r.

Na realizacje powyższego zadania Gmina Malanów otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w kwocie 388.833,00 zł. Operacja pt: „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich, objętego PROW na lata 2014-2020”

źródło: UG Malanów

Umowa na budowę świetlicy wiejskiej w Celestynach podpisana - Foto: UG Malanów

Podobne artykuły

Stary dworzec w Tuliszkowie już nie straszy....

Stary dworzec w Tuliszkowie już nie straszy....

14 maj.
W Gminie Turek powstanie 351 instalacji...

W Gminie Turek powstanie 351 instalacji...

6 maj.
Ponad 2,5 miliona dla Gminy Władysławów z...

Ponad 2,5 miliona dla Gminy Władysławów z Rządowego...

23 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama