niedziela 27 września 2020

Damiana, Mirabeli, Wincentego

reklama

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy w Pęcherzewie.

Blisko 310 tys. zł przeznaczone na remont świetlicy w Pęcherzewie.
 

W sobotę dnia 23 listopada w Pęcherzewie odbyła się uroczystość otwarcia wyremontowanej świetlicy. Koszt remontu to około 310 tys. zł. 

Remont świetlicy był generalny. W jego czasie wymienione zostały okna, drzwi, sufit. Budynek został również zaopatrzony w dodatkową wentylację mechaniczną, docieplony został strop. Poza tym odbył się remont schodów zewnętrznych. Odświeżone zostały również instalacje wodno-kanalizacyjne i ogrzewania elektrycznego. 

reklama

W uroczystym przecięciu wstęgi uczestniczyli wójt gminy Turek Karol Mikołajczyk, wicedyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Dariusz Młynarczyk, przewodniczący Rady Gminy Turek Ireneusz Kolenda, radna gminy Turek Joanna Jasnowska i sołtys Pęcherzewa Jacek Szambelańczyk.

 

Podobne artykuły

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu...

Kolejne gminy z dotacją w ramach programu "Pięknieje...

31 lip.
Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z...

Pompy ciepła Immergas - technologia w zgodzie z naturą

18 czerw.
Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

Czyste powietrze zaczyna się w Twoim domu

3 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama