czwartek 02 kwietnia 2020

Franciszka, Malwiny, Władysława

reklama

Roboty, robociki i kolorowe zabawy, czyli ferie z GOK Władysławów

Roboty, robociki i kolorowe zabawy, czyli ferie z GOK Władysławów - fot. GOK Władysławów
fot. GOK Władysławów 

Bez komputerów, ale za to z mnóstwem fantastycznej zabawy przyprawionej odrobiną nauki – tak wyglądają ferie w Gminnym Ośrodku Kultury we Władysławowie. Pierwszy tydzień zimowej przerwy już za nami, ale to nie koniec atrakcji.

Najmłodsi mieszkańcy gminy rozpoczęli ferie od wyprawy do krainy robotów i robocików. We Władysławowie i Wyszynie przeprowadzono warsztaty dla dzieci. Gminny Ośrodek Kultury zaprosił także na zajęcia z wykorzystaniem puzzli i gier, a artyści z krakowskiego teatru Krak-Art wystawili na scenie GOK przedstawienie pt. „Jacek i Placek”.

reklama

Luty rozpoczął się we Władysławowie od spotkań tanecznych, a kolejne dni to kolejna dawka emocji i atrakcji. Każdy będzie mógł spróbować swych sił w robotyce oraz odkryć artystyczną duszę podczas warsztatów plastycznych. W piątek, tj. 7 lutego 2020 r., na scenie GOK zagości spektakl „Książę i Żebrak”, a ferie zakończą się niezapomnianą wycieczką do Warszawy, z której fotorelacją z pewnością się z Państwem podzielimy.

Podobne artykuły

Muzeum podsumowało ferie zimowe

Muzeum podsumowało ferie zimowe

18 lt.
Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

Karatecy na zimowych treningach w Zakopanem

13 lt.
Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i...

Aktywne ferie wychowanków KS Judo Turek i Kasztelani...

12 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama