niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi
 

Już 14 marca (sobota) br. w Hali Sportowej w Malanowie odbędą się XXI Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Początek zawodów o godz. 9.00

W zawodach wezmą udział pracownicy miast i gmin z terenu Powiatu Tureckiego, radni samorządów lokalnych, sołtysi , dyrektorzy, kierownicy oraz pracownicy jednostek organizacyjnych podległych samorządom (kobiety i mężczyźni).

reklama

Zwycięzcy otrzymają Puchar przechodni Starosty Tureckiego. Tytułu sprzed roku będą bronić samorządowcy z Dobrej, którzy w finale pokonali drużynę z Malanowa, notabene reaktywowaną po 4 latach przerwy.

Dodatkowo w czasie trwania Mistrzostw, zostanie przeprowadzona zbiórka dla Wiktora Bergandego z Grąbkowa. Wiktor czeka na operację wszczepienia specjalnego stymulatora oddechu. Na stronie fundacji Siepomaga znajduje się zbiórka charytatywna, którą można wesprzeć dowolną kwotą: www,siepomaga.pl/dlawiktora.  Nadal trwająrównież licytacje na portalu społecznościowym Facebook, które znajdują się pod linkiem: www.facebook.com/groups/777070799430181/.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania . Czeka nas wiele sportowych emocji.

reklama

źródło: malanow.pl

Podobne artykuły

Szczęśliwy finał zbiórki dla Wiktora Bergandego...

Szczęśliwy finał zbiórki dla Wiktora Bergandego -...

4 kw.
1% dla Turku: Na pomoc Wiktorkowi

1% dla Turku: Na pomoc Wiktorkowi

25 lt.
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama