piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z Pizzerią K-2

Dzień Kobiet i Mężczyzn w gm. Tuliszków z Pizzerią K-2
 

Już 8 marca w ramach Dnia Kobiet w Gminie Tuliszków organizowane jest niepowtarzalne wydarzenie skierowane do wszystkich pań, mieszkanek gminy Tuliszków oraz panów. Ogrom atrakcji już 8 marca będzie czekać na przybyłych do Hali Widowiskowo-Sportowej w Tuliszkowie. Jedną z atrakcji to  możliwość posmakowania wyśmienitych pizz przygotowanych przez Pizzerie K-2 z Tuliszkowa. Wszystko w ramach Dnia Kobiet i Mężczyzn w Tuliszkowie.

Turek, Uniejów, Konin i Koło to tylko kilka miast w których mieszkańcy pokochali Pizzerię K-2. Z przyjemnością informujemy, że do grona szczęśliwców dołączył 20 listopada ubiegłego roku również Tuliszków. Pizzeria K-2  znajduje się przy poczekalni dwora autobusowego w Tuliszkowie.

reklama

Pizzeria K-2 zapraszamy wszystkie Panie na naszą prezentację specjałów które na co dzień znajdziemy w bogatym menu pizzerii. Poznać będzie można smak co raz popularniejszej pizzy włoskiej z rukolą. Nie zabraknie także klasycznych smaków prawdziwej Margheritty z serem Mozarella Galbani a także klasycznej Capricciosy jak i wszędzie dobrze znanej Hawajskiej.

Pizzeria K2 w Tuliszkowie

Za pomocą swojej strony internetowej K2 daje możliwość złożenia zamówienie online na wybraną przez siebie godzinęz z dostawą do 15 km od Tuliszkowa. Najlepiej sprzedającą się pizzą jest pizza Tuliszkowska z kurczakiem, dużą popularnością cieszy się również Shoarma z kurczaka z 3 sosami gratis !

reklama

K-2  dla swoich klientów przygotowała atrakcyjne promocj takie jak : -10 % rabatu na wszystkie pizze i resztę serwowanych posiłków na wynos -10% rabatu  przy zamówieniu do miejsca pracy -do każdej pizzy puszka Pepsi za 2 zł Pizzeria K 2 w Tuliszkowie daje możliwość zakupu karnetów na baseny termalne w Uniejowie, karnet jest ważny przez pół roku a skorzystać z niego może cała rodzina ! Bilet obejmuje 10 h wodnych atrakcji w Uniejowie i można go nabyć na miejscu w Pizzerii K-2.

W K-2 do każdej dużej pizzy otrzymują Państwo 160 ml pysznych sosów gratis ! Przy zamówieniu pizzy o średnicy 42cm, aż 300 ml sosów gratis !!! Jak mówi właściciel  doświadczenie w serwowaniu pizzy i uważne słuchanie Państwa życzeń sprawia, że pizza  jest naszego wspólnego autorstwa ! Zapraszamy !

Zamów on line http://www.pizzeria-k2.pl/tuliszkow Zamów telefonicznie 732 64 64 64 Pobierz bezpłatną aplikację mobilną https://play.google.com/store/apps/details?id=com.upmenu.pizzeriaK2 Odwiedź na FB K-2 Tuliszków

Podobne artykuły

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników...

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia

21 kw.
Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama