niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Kasztelan Band Project na Dniu Kobiet w Tuliszkowie

Kasztelan Band Project na Dniu Kobiet w Tuliszkowie
 

Rok temu piąte urodziny obchodziła Kasztelańska kapela z Tuliszkowa. Powstała z pasji i zaangażowania kilku osób, muzyków amatorów, przy wsparciu ówczesnego burmistrza i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Od samego początku w jej składzie znaleźli się Roman Ścisły, Aleksander Michalski, Waldemar Dzięgielewski, Jarosław Durkiewicz, Tomasz Maćkowski, Mariusz Dróżdż i Tomasz Radecki. Była to mieszanka doświadczenia i młodości, utrwalonych gustów i muzycznych poszukiwań.

Kapela koncertowała prawie na wszystkich uroczystościach i imprezach muzycznych gminy. Przygotowała kilka niezapomnianych koncertów, jak ten zatytułowany „Ładne oczy masz”, na Dzień Kobiet w roku 2017, z piosenkami Czerwonych gitar.

reklama

Ale muzyczne poszukiwania poprowadziły kilku jej członków do stworzenia drugiej formacji, z bardziej subtelnym i dojrzałym brzmieniem. W ten sposób powstał Kasztelan Band Project. Tworzą go: Mariusz Dróżdż - perkusja i wokal, Jarosław Durkiewicz - gitara basowa i wokal, Tomasz Maćkowski - akordeon, keyboard i wokal, Tomasz Radecki - gitara i wokal, Mirosław Robak - saksofon altowy, Mateusz Staciwa – trąbka, Marcin Skórka – puzon.

Muzyków wspiera Artur Zajdel, grający na perkusji, a podczas koncertów towarzyszy im wokalistka Aldona Bednarz.
Kasztelan Band Project po raz pierwszy zaprezentował swoje możliwości podczas Dnia Kobiet w roku ubiegłym. Przygotowali koncert „Z tobą chcę oglądać świat”, wykonując najpiękniejsze utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

W tym roku ponownie zapraszają na swój występ. Tym razem, 8 marca 2020 r. o godz. 17.00, w hali widowiskowej w Tuliszkowie zabrzmią największe włoskie przeboje.  Zapraszamy bo warto.  

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.
VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama