czwartek 16 lipca 2020

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm. Tuliszków

Dzień Kobiet i Mężczyzn w strefie relaksu w gm. Tuliszków
 

Już w niedzielę, 8 marca 2020 r.  w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie przy ul. Nortowskiej 1,  o godz. 14.00 odbędzie się Jedyny w Powiecie Tureckim Dzień Kobiet i Mężczyzn, a wszystko to w wyjątkowej strefie relaksu. Wszystkie atrakcje dla Pań i Panów, z okazji ich święta, GRATIS. Zapraszamy samotnych, pary, małych i dużych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00. Wówczas odbędzie się spotkanie z certyfikowanym coachem, trenerem i mentorem Marleną Cegiełko-Kondrat. Chwilę później, o 15.15 chętni wezmą udział w warsztatach z podstaw pielęgnacji skóry, kursu makijażu dziennego, a o wszystkim opowie Marta Dziublewska. Spotkanie z dietetykiem Olgą Cieślar oraz trenerem personalnym Bartoszem Plucińskim rozpocznie się o godzinie 16.15.

reklama

Panie  i Panowie uczestniczący w wydarzeniu będą mogli skorzystać z wielu innych atrakcji. Joanna Fabjańska, Kamila Kominiarczyk, Natalia Nowak, Kamila Rabiega i Marzena Ignaczak przedstawią pokaz makijaży i fryzur. Wszystkiego o masażach relaksacyjnych będzie można dowiedzieć się od Marty Klimczak oraz Katarzyny Janiszewskiej. 

Wszystkich miłośników dobrych smaków  lokalne firmy z Tuliszkowa, takie jak Pizzeria Apetito, Pizzeria K-2 oraz Restauracja Meteora,  częstować będą włoskimi przysmakami. Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie częstować będzie oryginalnymi włoskimi cukierkami.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert Kasztelan Band Project. 

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników...

Restauratorzy z Turku wspierają ratowników pogotowia

21 kw.
Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

15 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama