czwartek 29 września 2022

Michaliny, Michała, Rafała

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss Województwa Wielkopolskiego 2020

Ania Gibasiewicz z Kowali Pańskich w finale Miss Województwa Wielkopolskiego 2020 - Studio Tukan Poznań
Studio Tukan Poznań 

W niedzielę 8 marca 2020 roku w Poznaniu odbył się półfinał konkursu piękności Miss Województwa Wielkopolskiego 2020 oraz Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego 2020. Podczas uroczystej gali swoje wdzięki zaprezentowało 150 kandydatek ubiegających się o awans do majowego finału konkursu. Wśród nich nie zabrakło piękności z naszego regionu czyli Ani Gibasiewicz z Kowali Pańskich.

Mieszkanka naszego powiatu Anna Gibasiewicz ma 24 lata i obecnie studiuje Farmację na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.  Wcześniej skończyła Szkołę Podstawowa i Gimnazjum w Kowalach Pańskich oraz uczęszczała do Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki na profilu biologiczno - chemicznym. Mieszka w Kowalach Pańskich w gminie Kawęczyn.

reklama

W rozmowie z redakcją Turek.net.pl wspomina, że do konkursu zgłosiła się z powodu chęci przeżycia niezapomnianej przygody. Jak mówi: Uważam, że każdy powinien spróbować w życiu nowych rzeczy niż później żałować i rozmyślać „Co by było, gdyby... ” Nie ukrywam, że zawsze było to jedno z moich małych marzeń, więc jak widać warto wyjść z własnej strefy komfortu i łapać szansę.

"Obecnie spełniam się w sferze naukowej studiując Farmację na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Kiedy tylko uda mi się znaleźć trochę więcej wolnego czasu staram się podróżować najwięcej jak się da, ciężko jest złapać mnie w jednym miejscu. Codziennie rozwijam swoją drugą pasję jaką jest fitness i trenowanie na siłowni. Wieczory uwielbiam spędzać na wypadach ze znajomymi do kina lub w domowym zaciszu przy dobrej, wciągającej książce" - podaje Ania.

Ania podziękowała już wszystkim za słowa wsparcia oraz oddane smsy, które sprawiły że mogła zaprezentować się podczas niedzielnego półfinału. Numer 13 z którym startowała w głosowaniu okazał się szczęśliwy.

W półfinale kandydatki zaprezentowały się przed jury oraz zebraną publicznością w strojach kąpielowych i sukienkach. Po raz pierwszy w tego typu konkursach jury głosowało w aplikacji mobilnej, dzięki temu wyniki ich oceny były dostępne od ręki! Awans ostatecznie uzyskało 40 kandydatkę w kategorii DOROSŁE oraz 25 w kategorii NASTOLATKI.

Przed wyłonionymi finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego odbędzie się sesja zdjęciowa, nagrania wizytówek wideo, warsztaty i szkolenia ze specjalistami oraz gala finałowa zaplanowana na 31 maja w Poznaniu.

źródło: inf wł / Miss Województwa Wielkopolskiego

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Studio Tukan Poznań2
Studio Tukan Poznań3
Studio Tukan Poznań4
Studio Tukan Poznań5
6
Studio Tukan Poznań7
Studio Tukan Poznań8

Podobne artykuły

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

Ola, Nikola i Marysia w finale konkursu Miss...

z dzisiaj
Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna...

Głosujemy na nasze dziewczyny! Rusza kolejna edycja...

1 wrz.
Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

Miss Nastolatek Poznania 2021 to Nikola Kulig z...

31 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama