niedziela 16 maja 2021

Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty

13°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna - foto: UG Władysławów
foto: UG Władysławów 

Dzień Kobiet w miejscowości Jabłonna to już tradycja, tak też stało się w tym roku. Święto to odbyło się 7 marca. Jego inicjatorem było Koło Gospodyń Wiejskich na czele z Panią Przewodniczącą Renatą Szewczyk oraz Radnym Gminy Władysławów Zbigniewem Kacprzakiem.

Uroczystość tą swoim przybyciem uświetniły Wójt Gminy Władysławów Elżbieta Klanowska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Michalak.

reklama

Piękne Panie otrzymały z rąk Radnego oraz druhów OSP symboliczną różyczkę, życzenia oraz upominek ufundowany przez firmę Kupiec. Po części oficjalnej nastąpiła wspólna kolacja, podczas której nie obyło się bez wspólnych rozmów i żartów. 
Pragnę podziękować Urzędowi Gminy Władysławów, firmie Kupiec, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich oraz druhom OSP, gdyż bez ich pomocy impreza nie mogła by się odbyć.

Z okazji tego pięknego święta pragnę złożyć wszystkim Paniom Gminy Władysławów najlepsze życzenia: spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie oraz wytrwałości w dążeniu do celów. Pamiętajmy, że „świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów”.

źródło: UG Władysławów

Podobne artykuły

Kwiaty dla Turkowianek na Dzień Kobiet

Kwiaty dla Turkowianek na Dzień Kobiet

8 mrz.
Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

Wideo: Na bogato i z przytupem czyli muzyczne...

8 mrz.
Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

Pełen humoru Dzień Kobiet w gm. Przykona

12-03-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama