niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Gmina Malanów otrzymała wsparcie 60 tyś zł na program Zdalna Szkoła

Gmina Malanów otrzymała wsparcie 60 tyś zł na program Zdalna Szkoła
 

W zeszłym tygodniu Gmina Malanów otrzymała laptopy których zakup został sfinalizowany z programu  „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. To kolejna gmina z powiatu tureckiego która otrzymała tego typu wsparcie.

Gmina Malanów otrzymała laptopy zakupione w ramach realizacji umowy zawartej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I ,,Powszechny dostęp do szybkiego internetu’’ działania 1.1:,,Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu’’ dotycząca realizacji projekty grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego.

reklama

W ramach podpisanej umowy Gmina Malanów otrzymała grant w wysokości 60.000 zł co stanowi 100% kwoty wydatków kwalifikowanych projektu. Za ww. kwotę udało się zakupić 21 laptopów Dell, które zostały nieodpłatnie przekazane szkołom podstawowym celem wykorzystania w procesie zdalnego nauczania.

Zakup sfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

źródło: UG Malanów

Gmina Malanów otrzymała wsparcie 60 tyś zł na program Zdalna Szkoła

Podobne artykuły

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze...

W Tuliszkowie będą mieli kino. Pierwsze projekcje...

7 st.
Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z...

Osiem jednostek OSP z gminy Dobra z dofinansowaniem...

21-12-2020
OSP Brudzyń z dofinansowaniem

OSP Brudzyń z dofinansowaniem

20-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama